główna zawartość
artykuł nr 1

Ogłoszenie o naborze na stanowisko: nauczyciel biblioteki szkolnej

Dyrektor Zespołu Szkół im.prof. Romana Gostkowskiego w Łazach zatrudni od 02.01.2024 na zastępstwo nauczyciela biblioteki szkolnej w wymiarze 1 etatu (30/30).

Wymagania kwalifikacyjne:

- dyplom ukończenia studiów wyższych II stopnia z zakresu bibliotekoznawstwa

- posiadanie uprawnień pedagogicznych

Ofert wraz z CV prosimy składać na adres e-mail: rglazy@gmail.com lub osobiście w sekretariacie szkoły.

artykuł nr 2

Ogłoszenie o naborze na stanowisko: Psycholog

Dyrektor Zespołu Szkół im.prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o naborze na stanowisko  Psycholog

Wymagania:

- wykształcenie- wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

- niekaralność

- spełnione warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania zawodu nauczyciela

- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych.

Etat Psycholog: 11/22 (1/2 etatu) oraz nauczanie przedmiotu Podstawy psychologii 3/18 etatu .

CV wraz z podaniem o pracę przesłać na maila: rglazy@gmail.com . Więcej informacji pod numerem telefonu szkoły: 032/ 3309731

Termin do 21 lipca 2023.

artykuł nr 3

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Nauczyciel Informatyki

Dyrektor Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o naborze na stanowisko Nauczyciel Informatyki .
WYMAGANIA:
- wykształcenie -wyższe z przygotowaniem pedagogicznym
- niekaralność.

- spełnione warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania zawodu nauczyciela,

- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,

Etat: 0,88
CV wraz z podaniem o pracę przesłać na maila: rglazy@gmail.com do 30.06. 2023 r.
Więcej informacji pod numerem telefonu szkoły: 032/ 330 - 97 - 31.

artykuł nr 4

Ogłoszenie o naborze na stanowisko SEKRETARKI

Dyrektor Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach informuje o naborze na stanowisko SEKRETARKI.
WYMAGANIA:
- wykształcenie - minimum średnie z maturą,
- doświadczenie w pracy w sekretariacie minimum rok,
- obsługa komputera, umiejętność obsługi SIO, SOD, znajomość archiwizacji dokumentów, niekaralność.

CV wraz z podaniem o pracę przesłać na maila: rglazy@gmail.com do 14.04. 2023 r.

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA